İşletme ve Bakım | Güven Arıtma - Su ve Atıksu Arıtma Sistemleri
+(90) 262 331 0074 | info@guvenaritma.com

İşletme ve Bakım

Arıtma tesisini projelendirip, devreye alıp, müşterimize teslim ettikten sonra oluşabilecek arıza durumlarında en iyi ve en hızlı servisi vermek amacımızdır.

Su ve atıksu arıtma tesislerinin işletilmesi ve bakımı günümüzde en çok ihmal edilen konudur. Güven Arıtma gerek taahhüdünü aldığı tesislerin, gerekse daha sonra bu gibi tesislerin yıllık mekanik bakımı, işletilmesi sorumluluğunu alarak hem sistemin ömrünün uzamasına, hem ekonomik açıdan kayıpların oluşmamasına hem de çevreye olabilecek olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Bu konudaki tecrübesini, tesislerin işletme/bakım işlerini alarak ortaya koymaktadır.

Güven Arıtma, işletme bakım işlerinin yapımı esnasında titiz ve uzman teknik kadrosu ile yüklemindeki işleri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Gelişmekte olduğu tüm diğer faaliyet alanlarında olduğu gibi bu konularda işletme veriminin artması, sistemin korunması, çalışanların gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasını/bilgilenmesini benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir.